Okuliare DELTA PLUS Galeras panoramatický polykarbonátový zorník nezahmlievajúce ventilačné otvory textilná guma číre

Ochranné pracovné okuliare DELTA PLUS GALERAS sú skonštruované ako uzavreté s pružným skeletom z PVC a nylonu. Polykarbonátový priezor v optickej triede má nezahmlievajúcu sa úpravu s povrstvením proti poškriabaniu. Drobné kryté ventilačné otvory bránia vnikaniu jemného prachu a kvapôčok do priestoru očí pri brúsení a manipulácii s kvapalinami. Robustný veľkopriestorový číry polykarbonátový priezor je na bokoch zalomený. Na hlavu sa upína nastaviteľným gumovým pásikom. Sú prispôsobené na nosenie spoločne s dioptrickými okuliarmi a polomaskou. Okuliare a priezor sú číre, upínací pásik je čierny.
 
Novinka
Výrobca:
Kód produktu:GALERVI
Dostupnosť: Skladom u dodávateľa
Cena s DPH: 6.70 €
Cena bez DPH: 5.60 €
Bežná cena s DPH: 8.50 €
Celková cena 6.80 €
ks
 
 
 
 
Opis

Ochranné uzavreté pracovné okuliare DELTA PLUS GALERAS prispôsobené na nosenie spoločne s dioptrickými okuliarmi a polomaskou sa dodávajú s polykarbonátovým nezahmlievajúcim sa priezorom.

Základné parametry
 Farba číra
 Veľkost univerzálna
 Norma STN EN 166 Osobné prostriedky na ochranu očí, kategória 1BT 3 4 9: 1 - optická trieda, B, T - odolnosť proti nárazu častíc 120 m / sa proti teplým časticiam, 3, 4, 9 - odolnosť proti vniknutiu kvapaliny, prachu a horúcich častíc


Súvisiace produkty

 
 

Priezor AC 500x250mm k FH66 číry

Priezor AC 500x250mm k FH66 číry
Cena:21.40 €
Bežná cena:29.00 €
 
 
 
 
 
 
 


 

Naš sortiment

Hlavné menu

Statické stránky

 
 

Registrujte sa

Takos® - registrujte sa ... a šetrite

... a šetrite