Nové modely ochranných prilieb

Nové ochranné priemyselné prilby


Uvádzame na trh nové modely ochrannej prilieb Rockman a RANGER, ktoré doplnia našu ponuku v oblasti ochrany hlavy a tváre. Nové priemyselné ochranné prilby spĺňajúce normu ČSN EN 397 a sú určené pre stavebníctvo, elektroinštalačné práce, stojírenství, petrochenický priemysel atď.

Takos® - Ochraná priemyselná prilba Rockman


Rozširujeme našu ponuku o nové modely ochranných prilieb Rockman a RANGER, ktoré doplnia našu ponuku v oblasti ochrany hlavy a tváre. Nové priemyselné ochranné prilby spĺňajúce normu ČSN EN 397 sa dajú s úspechom použiť v stavebníctve, pre elektroinštalačné práce, vo stojírenství, petrochenické priemyslu.

Takos® - Ochraná priemyselná prilba Ranger

Prilby sa ľahko dajú vybaviť zasúvateľnými ochrannými okuliarmi, ochranných tvárovým štítom alebo chráničmi sluchu. Pre zvýšenie stability napr. Pri práci vo výške existuje možnosť voľby medzi 2 bodovým a 4 bodovým podbradným pásikom. Dodatočne sa dá zvýšiť bezpečnosť a viditeľnosť užívateľov reflexnými polepy na škrupine. Samozrejmosťou sú náhradné výmenné potné pastou a iný spotrebný materiál.

Maximálne pohodlie a ochrana pri práci bude sú hodnoty, ktoré naši zákazníci oceňujú a my sa maximálne snažíme je splniť.

 

Naš sortiment

Hlavné menu

Statické stránky

 
 

Registrujte sa

Takos® - registrujte sa ... a šetrite

... a šetrite